دکتر شهریار پیرانی

پوست و مو


هایفوتراپی

آموزش

لاغری موضعی باکرایو لیپو

تغذ یه ورژیم درمانی

SKIN CARE

فرم دهی باسن

( PRP ) سلول درمانی یا مزوت

لاغری موضعی

ماسک برای جوش - قسمت اول

ماسک:
استفاده از ماسکهای طبیعی در منزل یکی از راههای است که با هزینه کم می تواند تاثیرات شگفت انگیزی داشته باشد. استفاده از مواد طبیعی و سهل وصول از مزایای این ماسکها میباشد.نکته مهم در از استفاده از ماسکها تدوام آن است.

ماسک برای رفع جوش و آکنه
1- ماسک آلو :
آلو میوه ای سرشار از بتا کاروتن،ویتامین ث،ویتامین ایی،اسید فولیک،کلیسم،فسفر،پتاسیم،آهن،مس وگروهای ویتامین بی است.چند عدد آلو راخیس وهسته های آن را جدا کنید. سپس گوشت آلو را له وبصورت یکنواخت درآورده وبر روی پوست صورت بمالید. پس از 20 دقیقه صورت را با آب ولرم بشوئید.

2- ماسک آلو سیاه :
دو عدد آلو سیاه تازه را له کنید.نصف فنجان آرد جو دو سر رابه همراه دوقاشق غذا خوری عسل به آن اضافه کنید وبا کمی آب به صورت یک خمیر چسبنده در آورید.این خمیر را به صورت بمالید وپس از 20 دقیقه با آب ولرم بشویید

3- ماسک آناناس و روغن آفتابگردان :
آناناس غنی از ویتامین ثی است.آناناس بر روی جوشهای غرور وگلوله های چربی زیر پوستی اثر فوق ا لعاده ای دارد.آناناس رسیده را پوست بگیرید ودر مخلوط کن بریزید تا به صورت مخلوط غلیظی در بیاید. سپس یک لیوان ،روغن آفتابگردان به آن اضافه کنید. یک روز درمیان این مخلوط را بمدت 20تا30 دقیقه روی پوست صورت قرار دهید و سپس با آب سرد بشوئید.

4- ماسک پیاز:
پیاز حاوی مواد معدنی ،ویتامین ثی،آ وبی است . برای رفع جوشهای قرمز ،پیازی را که در سرکه به صورت پیاز ترشی در آمده ویا پیازی که آب پز شده است بر روی جوش های قرمز بمالید وپس از 20 دقیقه صورت را بشوئید .


آدرس مطب : تهران خ ولی عصر روبروی جام جم کوچه خرسند پ 76 طبقه دوم واحد 6
تلفن : 26201037 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
جوانسازی پوست - قسمت اولسوالات پزشکیجوانسازی پوست - قسمت دومپیامهای کاربرانجدول کالری موجود در مواد سایتهای دیگرخدمات لیزر پوستگالري عكسدر ایرانprp-درمان آکنه اسکار وزخمدرمان جدید بيماري هاي مفcontact usدرمان غیر دارویی آکنهMesotherapyریزش مو 1لاغری و تناسب اندامریزش مو 2مزوترا پی کلاسیکریزش مو منطقه اینقش ضد آفتاب در آهسته شدنراهنمای رژیمیهایفوتراپیشوره سربیوگرافیمطالب و مقالاتتماس بامابخش کردیتناسب اندام وكالريصفحه اصلی