دکتر شهریار پیرانی

پوست و مو


هایفوتراپی

آموزش

لاغری موضعی باکرایو لیپو

تغذ یه ورژیم درمانی

SKIN CARE

فرم دهی باسن

( PRP ) سلول درمانی یا مزوت

لاغری موضعی

ماسک برای رفع لک

ماسک عسل و ترب در درمان کک و مک
یک ترب تازه را ریز رنده کنید یا بکوبیدوبا عسل مخلوط کرده وضماد کنید .ضماد تهیه شده را برروی کک ومک صورت قرار دهید. پس از چند دقیقه ماساژ،صورت را با آب ولرم بشویید.برای زیبایی ودرخشش پوست ،ضماد تهیه شده را روی پوست صورت بمالید وپس از یک ساعت ،صورت را با آب ولرم بشویید

ماسک عسل و شاهی برای بر طرف کردن لک صورت
پنج قاشق آب شاهی را با یک قاشق عسل مخلوط کرده خوب هم زنید تا به صورت یک مایع یکنواخت در بیایید.سپس با یک تکه پنبه صورت خود را صبح وشب با این مایع ماساژ داده وبگذارید تا خشک شود. سپس به آب ولرم بشویید.

ماسک عسل،لیمو و گلیسیرین برای درمان کک و مک
یک عدد لیمو ترش ،60میلی لیتر گلیسیرین ،250 گرم عسل و60میلی لیتر الکل 70درجه رابا یگدیگر مخلوط کنید. هرشب این مخلوط را به کک ومک ها بمالید وصبح روز بعد با آب ولرم بشویید.

ماسک پوست هندوانه برای درمان کک و مک
گوشت هندوانه را به طورکامل خارج وپوست آن را به قطعات کوچک تقسیم کنید.این قطعات کوچک را روی صورت بردارید. سپس صورت رابه خوبی ماساژ دهید ودر انتها با آب بشویید.

ماسک کدو برای بر طرف شدن لک صورت
پوست کدو حلوایی را خشک وسپس آن را ساییده وپودر کنید . پودر بدست آمده را با سرکه مخلوط کنید. وهرروز روی لک ها بمالید

شبدر قرمز
50 گرم تخم شبدر قرمز را با کمی آب بجوشانید. پس از سرد شدن آن را بروی کک ومک صورت بمالید. تا موقعی که کک ومک ها برطرف می شوند این کار را تکرار کنید.

ماسک خیار برای از بین بردن لک
پوست خیارتازه را حلقه حلقه کنید ودر ظرفی که حاوی شیر است به مدت یک ساعت قراردهید .سپس با استفاده ازپنبه از این محلول هفته ای چند بار تا برطرف شدن لک ها روی لک ها بمالید ونیم ساعت بعد صورت را با آب ولرم بشویید

ماسک جعفری برای جلوگیری از لکه لکه شدن پوست در زمان بارداری
20 گرم ساقه برگدارجعفری را در یک لیترآب جوش بریزید وبه مدت 5دقیقه آن را دم کرده .سپس ازآب لیموی تازه را به آن اضافه کنیدوبگذارید سرد شود.این دم کرده را به صورت کمپرس روی پوست صورت قرار دهید.


آدرس مطب : تهران خ ولی عصر روبروی جام جم کوچه خرسند پ 76 طبقه دوم واحد 6
تلفن : 26201037 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
جوانسازی پوست - قسمت اولسوالات پزشکیجوانسازی پوست - قسمت دومپیامهای کاربرانجدول کالری موجود در مواد سایتهای دیگرخدمات لیزر پوستگالري عكسدر ایرانprp-درمان آکنه اسکار وزخمدرمان جدید بيماري هاي مفcontact usدرمان غیر دارویی آکنهMesotherapyریزش مو 1لاغری و تناسب اندامریزش مو 2مزوترا پی کلاسیکریزش مو منطقه اینقش ضد آفتاب در آهسته شدنراهنمای رژیمیهایفوتراپیشوره سربیوگرافیمطالب و مقالاتتماس بامابخش کردیتناسب اندام وكالريصفحه اصلی