دکتر شهریار پیرانی

پوست و مو


هایفوتراپی

آموزش

لاغری موضعی باکرایو لیپو

تغذ یه ورژیم درمانی

SKIN CARE

فرم دهی باسن

( PRP ) سلول درمانی یا مزوت

لاغری موضعی

جوانسازی پوست - قسمت دوم

علت مراجعه خیلی از افراد به مراکز زیبایی انجام کارهای است که روند پیری را به تاخیر بیاندازد.روشهای مختلف ومتنوعی برای شادابی پوست وجود دارد ولی چند سئوال مهم واساسی این است که از چه زمانی مداخلات پزشکی شروع شود وانتخاب روش . بعد از مراقبتهای که شخص از خودش می کند .زمانی فرا میرسد که جهت جلوگیری وکند شدن پیری پوست احتیاج به انجام یکسری اقدامات در مراکز زیبایی توسط پزشک است.

البته یادآوری این نکته مهم است که :
پیشگیری بهتر از درمان است
اغلب مشاهده می شود که خانم یا آقای با سن خیلی پایین به این گونه مراکز مراجعه ودر خواست تزریق بوتاکس یا ژل می کند ،در صورتی که 90درصد موارداحتیاجی به تزریق این مواد نیست.

به ترتیب اهمیت واختصار این روشها را توضیح میدیم :
ـ میکرونیدلینگ :

در این روش که به دو صورت دستی و برقی انجام می شود با ورود سوزنهای به پوست باعث تحریک فیبروبلاستها و فاکتورهای رشد ودر نتیجه تحریک کلاژن سازی می شود.در کسانی که هنوز پوست دچار تغییرات زیادی نشده می توان با هدف پیشگیری به این هدف دست یافت.میکرونیدلینگ در کسانی که دچار آکنه اسکار ،جای زخم،استریا حاملگی .....کاربرد موثر ومفیدی دارد.

ـ مزوتراپی :
یکی از روشهای قدیمی وشناخته شده در سطح دنیا است.تزریق داروهای که در جوانسازی ولیفت صورت کاربرد داردهم اثر پیشگیری و درمانی دارد.انتخاب نوع دارو وکشور سازنده وتبحر پزشک از ارکان اصلی این روش است.

-PRP :
با استفاده از خون خود شخص می توان تغییرات محسوسی در شخص ایجاد کرد. این روش مورد علاقه اشخاصی است که می خواهند از روشهای طبیعی استفاده کنند. ( نوع کیت ،سانتریفوژوتجربه پزشک از عوامل تاثیر گذار در جواب دهی است )

- HIFU :
در این روش امواج اولتراسونیک با نفود به عمیق ترین لایه های پوست تاثیر خیلی مفیدی در روند تحریک کلاژن سازی دارد.با وجود جدید بودن این تکنیک در حال حاضر به سرعت جایگاه ویژه ای در روند جوانسازی کسب کرده است.

- لیزر :
در طول موج مشخص لیزرها در روند جوانسازی پوست موثرند.نکته مهم در این روش نگهداری و مراقبت بعد از انجام لیزر است که دچار عوارض جانبی نشود.

* روشهای دیگری نیز وجود دارد که معمولا بستگی به سلیقه ،تجربه وامکانات پزشک دارد.نکته مشترک در تمام روشها تحریک کلاژن سازی وجوان سازی پوست می باشد .بهترین روش استفاده تلفیقی از روشهای بالابا توجه به شرایط پوست بیمار می باشد .در اثر گذر زمان پوست دچار تغییرات میشود وبر همین اساس مراقبت اصولی از پوست باید تداوم داشته باشد.


آدرس مطب : تهران خ ولی عصر روبروی جام جم کوچه خرسند پ 76 طبقه دوم واحد 6
تلفن : 26201037 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیمطالب و مقالاتتماس بامابخش کردیتناسب اندام وكالريصفحه اصلیجوانسازی پوست - قسمت اولسوالات پزشکیجوانسازی پوست - قسمت دومپیامهای کاربرانجدول کالری موجود در مواد سایتهای دیگرخدمات لیزر پوستگالري عكسدر ایرانprp-درمان آکنه اسکار وزخمدرمان جدید بيماري هاي مفcontact usدرمان غیر دارویی آکنهMesotherapyریزش مو 1لاغری و تناسب اندامریزش مو 2مزوترا پی کلاسیکریزش مو منطقه اینقش ضد آفتاب در آهسته شدنراهنمای رژیمیهایفوتراپیشوره سر