دکتر شهریار پیرانی

پوست و مو


هایفوتراپی

آموزش

لاغری موضعی باکرایو لیپو

تغذ یه ورژیم درمانی

SKIN CARE

فرم دهی باسن

( PRP ) سلول درمانی یا مزوت

لاغری موضعی

ماسک برای صورت

ماسک توت فرنگی برای از بین بردن چین و چروک
ماسک توت فرنگی یکی از ماسک های معطراست واستفاده آن بر روی پوست از پیری زود رس وچروک شدن آن جلو گیری وپوست را شاداب ولطیف می کند.توت فرنگی را له کرده وبر روی پوست صورت بمالید وبعد از 20 دقیقه صورت را با گلاب بشویید .

ماسک توت فرنگی برای نرمی و لطافت پوست صورت
چند عدد توت فرنگی رسیده را خوب له کنید ومقداری ماست به آن اضافه کنید. مخلوط فوق را بر روی پوست خود بمالید .15 دقیقه بعد صورت خود را بشوئید.

ماسک ریواس در رفع جوش های قرمز پوست
برای بر طرف شدن جوش های قرمز پوست ،آب ساقه وبرگ ریواس را با آرد جو مخلوط کرده و ضماد تهیه کنید .این ضماد را شب ها بر روی جوش ها قرار دهید وصبح بشوئید.مالیدن آب برگ ریواس به سر از سفید شدن موها جلوگیری می کند.

ماسک ریواس در درمان کک و مک پوستی
چند برگ ریواس را بجوشانید سپس بگذارید خنک شود، این مایع را هر شب و صبح روی کک و مک های صورت بمالید و یا با پنبه آغشته به این محلول را روی کک و مک ها بگذارید.

ماسک عسل و توت فرنگی در رفع جوش و آکنه های پوست
توت فرنگی تازه له شده را با مقدار مساوی عسل و خامه شیرین مخلوط کنید. این ماسک را پنج روز متوالی به مدت سی دقیقه روی پوست صورت بمالید و سپس صور تتان را با آب ولرم بشوئید.

ماسک توت فرنگی و عسل برای طراوت و تمیزی پوست
4عدد توت فرنگی متوسط را خوب له کنید .دو قاشق غذا خوری خامه غلیظ و یک قاشق غذا خوری عسل به آن اضافه کنید.و خوب بهم بزنید تا یک مخلوط یکنواخت بدست بیاید این مخلوط را به صورت و گردن بمالید 20 دقیقه بعد صورت را با آب ولرم بشوئید.


آدرس مطب : تهران خ ولی عصر روبروی جام جم کوچه خرسند پ 76 طبقه دوم واحد 6
تلفن : 26201037 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
Mesotherapyریزش مو 1لاغری و تناسب اندامریزش مو 2مزوترا پی کلاسیکریزش مو منطقه اینقش ضد آفتاب در آهسته شدنراهنمای رژیمیهایفوتراپیشوره سربیوگرافیمطالب و مقالاتتماس بامابخش کردیتناسب اندام وكالريصفحه اصلیجوانسازی پوست - قسمت اولسوالات پزشکیجوانسازی پوست - قسمت دومپیامهای کاربرانجدول کالری موجود در مواد سایتهای دیگرخدمات لیزر پوستگالري عكسدر ایرانprp-درمان آکنه اسکار وزخمدرمان جدید بيماري هاي مفcontact usدرمان غیر دارویی آکنه