دکتر شهریار پیرانی

پوست و مو


هایفوتراپی

آموزش

لاغری موضعی باکرایو لیپو

تغذ یه ورژیم درمانی

SKIN CARE

فرم دهی باسن

( PRP ) سلول درمانی یا مزوت

لاغری موضعی

در ایرانprp-

پی آر پی در ایران به کجا می رود؟-
از زمانی که بحث اینکه با خون خود شخص می توان درزمینه زیبایی تغیراتی را در فرد بوجود آورد ،در ایران چند سالی میگذرد .در اوایل موقعی که با مریض این موضوع را مطرح میکردیم در صد بالایی از افراد با بدبینی و شک به این قضیه نگاه میکردند.و لی در حال حاضر اکثرایت افراد به این باور رسبده اند که این کار عملی است. و بیشتر راجع به هزینه سئوال می کنند.از ان طرف نیز افرادی هستند که چندین بار این کار را انجام داده اندوهیچ نتیجه ای نگرفته اند.ومتاسفانه تبلیغا ت منفی بر عیله این روش مفید وسودمند انجام می دهند که من به درصد بالائی از آنها حق می دهم.غرض از این نوشتار نیز دراین راستا است .

اولین مورد این است که آیا همه افراد کاندید خوبی برای این روش هستند ؟
که جواب آن مشخص است خیر ،ولی متاسفانه همکارهای ما آنچنان که درتبلیغات ماهواره ای ،نشریات و......باجملاتی از قبیل سلولهای بنیادی ودرمان صد درصدقطعی وجملاتی اینچنینی این فکر را القاء میکنند که این روش معجزه می کند.درمان با سلولهای بنیادی با این روش کاملا مجزا می باشد وکسی که این گونه موارد را مطرح میکند یا واقعا درمورد پی آرپی اطلاعات کافی ندارد ویا با این متد در تبلیغات هدفشان فقط جذب بیمار میباشد.در اینجا از بیماران گرامی تقاضا دارم که به نکات زیر توجه فرمائید:

1-از کیتهای معتبر استفاده شود و این نوع کیتها دارای بار کد شرکت سازنده میباشند(متاسفانه در حال حاضر کیتهای تقلبی، لوله آزمایش سیتراته که جهت خون گیری در آزمایشگاه مورد استفاده قرار میگیردکه این نوع لوله ها اصلا قابلیت این را ندارند که پلاسما جدا شده را دو باره به خود فرد تزریق شود،لوله های بامارک پروما ایتالیا که اگر به سایت این برند مراجعه شوداصلا تولیداتی در این زمینه ندارد و..........)

2-کیتهای معتبر دارای یک سنسور حرارتی به رنگ قرمز میباشد که درصورت نگهداری ویا حمل غیر استاندارد تغیر رنگ داده و قابل مصرف نمی باشد.

3-دربعضی از این کیتهای تقلبی از ژلهای استفاده شده است که تراتوژن(سرطان زا) میباشد.

4-تکراریک روز درمیان، هفتگی،ده روز یکبار وهر ماه جنبه علمی ندارد.(تکرار پروتکل خاصی دارد که براساس مشکل بیمار فرق میکند.)

5-نحوه خون گیری ،زاویه نگهداشتن لوله ،استفاده از وسایل استاندارد ،از نکات مهم میباشد که اگر کیت هم معتبر باشد ممکن است در تیجه کارموثر باشد.

6-اینکه شمااول به آزمایشگاه مراجعه وبعداز خون گیری به شما گفته شود عصر و یا فردا به مطب جهت تزریق مراجعه نمائید،روش غیر علمی میباشد.(باتوجه به اثر بخشی پلاکت باید بعد از آماده سازی بلافاصله تزریق شود).

7-سانتریفوژ یکی از ارکان اصلی میباشد که کار آن جدا سازی پلاکت است ،چنانچه دستورالعمل صحیح کار کردن با آن رعایت نشود در اثر بخشی پی ارپی موثر است.

8-دی ان ای اکتیواتور یک واژه بی معنا است که درعلم ژنتیک و سلول درمانی جایی ندارد.

9-این کار حتما باید توسط پزشک باید انجام شود..


آدرس مطب : تهران خ ولی عصر روبروی جام جم کوچه خرسند پ 76 طبقه دوم واحد 6
تلفن : 26201037 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

پوپک فرخی [ 1392-06-28 ]
سلام دکتر پیرانی من پوپک هستم همون که از روانسه ر با مادرم و خواهرم اینا اومدیم پیشتون. از سایتتون دیدن کردم.. میخواستم در مورد رل مطلب ببینم که ظاهرا هنوز چیزی پیدا نکردم.خیلی مشتاقم نتیجه کارو بزودی ببینم

elham [ 1392-02-29 ]
خیلی خوب

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
contact usدرمان غیر دارویی آکنهMesotherapyریزش مو 1لاغری و تناسب اندامریزش مو 2مزوترا پی کلاسیکریزش مو منطقه اینقش ضد آفتاب در آهسته شدنراهنمای رژیمیهایفوتراپیشوره سربیوگرافیمطالب و مقالاتتماس بامابخش کردیتناسب اندام وكالريصفحه اصلیجوانسازی پوست - قسمت اولسوالات پزشکیجوانسازی پوست - قسمت دومپیامهای کاربرانجدول کالری موجود در مواد سایتهای دیگرخدمات لیزر پوستگالري عكسدر ایرانprp-درمان آکنه اسکار وزخمدرمان جدید بيماري هاي مف